Thursday , 21 November 2019 / پنج شنبه , ۳۰ آبان ۱۳۹۸

اخبار و آگهی ها

راه اندازی کارگاه پارچه بافی

IMG-20191114-WA0003

به گزارش روابط عمومی، با همکاری شرکت عمران شهر جدید رامشار و بنیاد برکت و با هدف کمک به اقتصاد خانوار و توانمندسازی شهروندان، کارگاه پارچه بافی در این شهر راه اندازی گردید. بیشتر بخوانید »

برگزاری جلسه توجیهی با متقاضیان مسکن مهر

WhatsApp Image 2019-11-09 at 11.41.00

به گزارش روابط عمومی، شرکت عمران شهر جدید رامشار در راستای فروش عرصه واحد های مسکن مهر اقدام به برگزاری جلسه توجیهی با متقاضیان واحد‌های مسکونی مهر این شهر نمود. بیشتر بخوانید »

اجرای فضای سبز میدان ورودی

میدان 2 (2)

به گزارش روابط عمومی، با هدف توسعه فضای سبز و زیباسازی منظر شهری ، فضای سبز میدان ورودی شهر اجرا گردید. بیشتر بخوانید »

کشت نهال با مشارکت ساکنین

IMG-20191031-WA0016

به گزارش روابط عمومی، در راستای ترویج فرهنگ درختکاری کشت نهال در معابر سایت های مسکن مهر با مشارکت ساکنین انجام گردید. بیشتر بخوانید »

برگزاری جلسه توجیهی با متقاضیان اشتغال در کارگاه پارچه بافی در شهر جدید رامشار

IMG-20191016-WA0001

به گزارش روابط عمومی جلسه توجیهی متقاضیان اشتغال در کارگاه پارچه بافی با حضور نمایندگان بنیاد برکت و صنعتگر رشته پارچه بافی انجام گردید . در این جلسه ابتدا در خصوص شرایط اعطای تسهیلات توسط نماینده بنیاد برکت توضیحات لازم داده شد و پس از ارائه توضیح در مورد چگونگی آموزش پارچه بافی توسط صنعتگر، مقرر گردید ضمن تکمیل مدارک ... بیشتر بخوانید »

توزیع پکیج تغذیه سالم بین دانش آموزان بمناسبت روز جهانی غذا

۲۰۱۹۱۰۱۶_۱۱۴۲۱۵

به گزارش روابط عمومی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی غذا و اهمیت توجه به تغذیه کودکان با همکاری شرکت عمران شهر جدید رامشار نسبت به توزیع پکیج تغذیه سالم در مدرسه ابتدایی این شهر اقدام گردید. بیشتر بخوانید »

تهیه فرم مدرسه شهر جدید رامشار

IMG-20191014-WA0004

به گزارش روابط عمومی با همکاری شرکت عمران شهر جدید رامشار تهیه لباس فرم دانش آموزان مدرسه با طرح سیاهدوزی شده توسط تعدادی از هنرمندان ساکن این شهر و شهرستان زابل انجام گردید. این اقدام به منظور حمایت از توانمندی های فردی و رونق کسب و کار خانگی و همچنین معرفی صنایع دستی منطقه صورت پذیرفت. لازم به ذکر است ... بیشتر بخوانید »

عملیات تعریض و زیباسازی محور ورودی شهر جدید رامشار

DCIM100MEDIADJI_0155.JPG

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید رامشار، از اوایل سال جاری عملیات اجرایی ورودی شهر جدید رامشار آغاز گزدیده و پیش بینی می گردد تا پایان مهرماه به اتمام برسد. بیشتر بخوانید »

نواخته شدن زنگ مدرسه درشهرجدید رامشار

sdr

زنگ آغاز سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در مدرسه شهید آسوده شهرجدید رامشار نواخته شد  به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید رامشار،مراسم آغاز سال تحصیلی جدید با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و نواخته شدن زنگ توسط مسئولین شهرجدید برگزار گردید   بیشتر بخوانید »

Secured By miniOrange